Модернізація пересувного діагностичного рентген кабінету

       В рамках проекту USAID Україна «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» модернізований пересувний діагностичний рентген кабінет на базі автомобіля «Богдан». Зовні впізнати його можна, а от оснащення і обладнання всередині повністю замінено на сучасне, що відповідає вимогам безпечної та комфортної роботи фахівців і перебування людей, які отримують послугу. Підрядники встановили в автомобілі кондиціонер та три обігрівачі.

       А вийшов з ладу цей автомобіль вже більше року тому через серйозну поломку обладнання.

       Керівництво обласного фтизіопульмонологічного центру звернулося по допомогу до проекту USAID Україна «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

      Спільно з Центром громадського здоров’я України було прийнято рішення щодо модернізації, і разом з партнерами докладено зусиль, щоб такий потрібний діагностичний апарат знову запрацював. Після підготовчої роботи та навчання фахівці вже у липні-серпні розпочати виїзди до будинків інтернатів, де було флюорографічно обстежено 1244 підопічних, з них виявлено 52 рентген позитивних пацієнтів, яким рекомендовано більш поглиблене дообстеження.

     Наразі колектив закладу проводить підготовчу роботу до виїздів у віддалені населені пункти області, що включає і формування груп ризику розвитку туберкульозу для прицільного скринінгу з найбільшою ефективністю.

     Окрім цього, заклад за підтримки проекту USAID Україна «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» отримав тепер вже робочий цифровий рентгенівський апарат КРДЦ-02-Альфа. Рентген апарат більше десяти років працював виключно з використанням плівки. Нині ж він став цифровим.

Команда Вінницького обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру ефективно співпрацює з проектом заради спільної мети – покращення якості послуг для раннього виявлення, швидкої точної діагностики та ефективного сучасного лікування туберкульозу. Ми щиро вдячні партнерам за високий професіоналізм, зацікавленість у результатах і готовність до подальших кроків!

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне