28.06.2022

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

         17 червня 2022 року у КНП «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Вінницької обласної Ради» відбулась зустріч з представником Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

         Зустріч була присвячена ознайомленню з вимогами пожежної безпеки, використанню первинних засобів пожежогасіння, правилам безпеки на воді.

         Працівники ДСНС ознайомили присутніх з  правилами пожежної безпеки у побуті, акцентували увагу на безпеці дітей, зберіганні сірників та запальничок у недоступному для дітей місці.

З цікавістю працівники закладу разом з фахівцями ДСНС відпрацьовували практичні навички щодо застосування вогнегасників.

         Повторно вивчено порядок дій при пожежі та знаки пожежної безпеки.

         Окремо опрацьовано порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечного предмета.

         Літом з настанням жаркої погоди багато людей прагнуть відпочивати поблизу водойм.

           Фахівці ДСНС застерегли присутніх, щодо недотримання правил безпеки на воді. Особливий акцент зроблено на забороні купання в місцях, які не визначені для купання та не обладнані для купання людей, забороні купання в стані алкогольного сп’яніння. Окремим блоком обговорення питання безпеки на воді дітей.

         Працівники КНП «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Вінницької обласної Ради» подякували фахівцям районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області за змістовну зустріч.

         Бережіть своє життя!

         Все буде Україна!

 

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне