Робота з групами підвищеного ризику захворювання на туберкульоз: навчання для епідеміологів та їх помічників

     Що таке латентна туберкульозна інфекція? Як виявити? Хто має підвищений ризик захворіти туберкульозом? Чи багато таких людей?

     Як попередити поширення туберкульозу, як працювати з групами ризику, на що звертати увагу у роботі з фахівцями закладів охорони здоров’я усіх рівнів надання медичної допомоги?

     Про все це, а також зміни,  які відбулись у вимогах наказу МОЗ України № 302/2022 «Про затвердження Порядку організації виявлення та діагностики туберкульозу та латентної туберкульозної інфекції»,  йшлось під час навчань для фахівців  відокремлених структурних підрозділів ДУ «Вінницький обласний Центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України.

     На необхідності активної співпраці епідеміологів та їх взаємодії з закладами охорони здоров’я  йшлося у  привітанні завідувача відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики захворювань Володимира Хитрука. Спікерами зустрічі були завідувачка інформаційно-аналітичного відділу медичної статистики КНП «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Вінницької обласної Ради» Ніна Гончар та помічник лікаря-епідеміолога відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики захворювань ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» Леся Вітюк.

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне