Вручення премії "Kochon"

     Шановні колеги, пацієнти та партнери.

     З радістю інформуємо Вас, що Україна отримала найбільшу світову премію, присвячену боротьбі з туберкульозом.

     Ми стали переможцями премії «Kochon».

     Особливо визначним моментом стало те, що нагородження пройшло на Засіданні високого рівня з питань туберкульозу в рамках 78-ої Генеральної Асамблеї ООН.

     Нагороду отримали завідувачка Центру фтизіатрії Чернігівської обласної лікарні Жанна Карпенко, яка опікувалась пацієнтами лікарні навіть після повного її знищення, команда Херсонського фтизіопульмонологічного медичного центру, яка рятувала пацієнтів під ворожими обстрілами і в умовах окупації, та Центру громадського здоровʼя МОЗ України за створення системи відповіді на туберкульоз в умовах надзвичайного стану, залучення міжнародної допомоги, лідерство у єврорегіоні в розробці стратегічних документів.

     Переможців обирала незалежна комісія за наші спільні зусилля, стійкість і хоробрість у наданні протитуберкульозних послуг людям України під час війни.

     Це вперше премія була надана державному сектору, зазвичай надавалася громадським організаціям.

     Премія Кочона щорічно присуджується партнерством «Зупинити туберкульоз» особам та/або організаціям, які зробили значний внесок у боротьбу з туберкульозом. Вона була заснована в 2006 році на честь покійного голови Чонг-Кун Лі, засновника фармацевтичної корпорації Chong Kun Dang Pharmaceutical Corporation і Kochon Foundation у Кореї, який протягом усієї своєї кар’єри був відданий покращенню доступу до недорогих антибіотиків та протитуберкульозні препарати.

     Вся фтизіатрична служба України пишається цією відзнакою. Ми вітаємо Чернігівщину та Херсонщину і вважаємо дійсно достойними цієї нагороди. Ви для нас символізуєте сміливість і стійкість всіх українців, відданість прикордонних регіонів. Ми радіємо за команди переможців, ми радіємо за всю фтизіатричну службу України – адже це наша спільна перемога!

  

 

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне