Здолаємо туберкульоз разом!

     Туберкульоз був і досі залишається одним з найпоширеніших інфекційних захворювань, яке має високу контагіозність, так як передається переважно краплинним шляхом.

     Всесвітня Асамблея охорони здоров’я (м. Женева) у травні 2014 року схвалила Глобальну стратегію «Покласти край туберкульозу» на 2016-2035 роки, мета якої – подолати перешкоди в боротьбі з туберкульозом мультирезистентним туберкультозом та ко-інфікуванням ВІЛ/ТБ.

     Медичні працівники області докладають максимум зусиль аби ефективно профілактувати туберкульоз, своєчасно виявляти захворювання та лікувати пацієнтів відповідно до сучасних стандартів.

     Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Вінницької обласної Ради» єдиний заклад в області, який надає стаціонарну допомогу пацієнтам, які зіткнулися з туберкульозом. Сьогодні в закладі розгорнуто 100 стаціонарних ліжок, в окремих відділеннях медичну допомогу можуть отримати         не лише пацієнти з туберкульозом, а і хворі на пульмологічні захворювання.

     В 2023 році відкрито відділення для надання паліативної допомоги.

     Заклад співпрацює з різними міжнародними організаціями, благодійними фондами, аби надавати медичну допомогу високого рівня, створювати комфортні умови перебування пацієнтів.

     Хочемо особливо теплі слова адресувати БО «БФ «Подільська Громада», керівник якого не лише завжди відгукується на наші прохання про допомогу, а і знаючи наші потреби сама ініціює допомогу, яка в наш непростий час є для пацієнтів закладу дуже вагомою.

     Фондом придбано та передано для потреб нашого закладу функціональні ліжка, медичні матраци, крісла для перевезення пацієнтів, медичні візки, ходунки для пацієнтів, медичні меблі, крісла-туалети, м’який інвентар, предмети догляду за пацієнтами та інші речі, необхідні для сталого надання допомоги.

     Медичні працівники та пацієнти КНП «ВОКФПЦ» ВОР» висловлюють глибоку вдячність БО «Благодійний фонд «Подільська Громада», в першу чергу голові правління Фонду Олені Даніловій за небайдужість, бажання допомогти і підтримати, прояв співчуття до пацієнтів.

     Бажаємо міцного здоров’я, сили, наснаги, оптимізму, плідної багаторічної праці.

     Віримо в нашу найближчу Перемогу! 

     За дорученням колективу,

     Директор

     Олександр СЛУЖИВИЙ

 

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне